• Forwodians MSE 2 BASKETBALL

  • Forwodians MSE 2*

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veld, Joshua van 'tTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abswoude, Joost vanTeamspeler
    Dijk, Twan vanTeamspeler
    Hof, StormTeamspeler
    Hollestelle, jeffreyTeamspeler
    Marijt, NielsTeamspeler
    Mol, KoenTeamspeler
    Paridon, Kilian vanTeamspeler
    Veen, Dennis van deTeamspeler
    Verkade, NielsTeamspeler
    Vonk, WinstonTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 17:30CobraNova MSE 3 - Forwodians MSE 2*Forum Kwadraat
    16 mrt. 19:45Forwodians MSE 2* - Punch MSE 8De Schans
    23 mrt. 20:00LUSV MSE 5* - Forwodians MSE 2*U.S.C.
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Forwodians MSE 2* ( 6e divisie MSE 6D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Go MSE 115130285856529326
    2DAS MSE 515120387671416224
    3Zoebas MSE 315120398971327624
    4Westland Stars MSE 314110387264422822
    5CobraNova MSE 31511048137248922
    6EBV Baros MSE 9167098228061614
    7Forwodians MSE 2*155010704851-1478
    8LUSV MSE 5*165011782852-708
    9BV Krimpen MSE 26303314345-316
    10Dunkinn MSE 1*154011761857-966
    11Punch MSE 8162014641922-2814
    12CBV Binnenland MSE 51410135751014-4392
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    CobraNova MSE 3

    VS

    Forwodians MSE 2*

    10 maart 202417:30 uur
    Forum Kwadraat Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forwodians MSE 2*

    Mannen Senioren Afdeling

    46,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    56,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd