• Forwodians X12 2 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hartlooper, NoreenTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Feber, Lucas leTeamspeler
    Glint, Boaz deTeamspeler
    Glint, Jurre deTeamspeler
    Mack, TimoTeamspeler
    Most, Kay van derTeamspeler
    Persoon, TiboTeamspeler
    Ram, RiyaanTeamspeler
    Rijn, Ward vanTeamspeler
    Vlasveld, FennTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.BV Alphia X12-1 - Forwodians X12-265 - 15
  • Poulestanden Forwodians X12-2 ( 5e divisie X12 5D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp X12 1 (VR)11110064729035722
    2Sportiff Grasshoppers X12 4 (VR)1170450439610814
    3Forwodians X12-2117044534114214
    4MSV Basketbal X12-211605414432-1812
    5BS Leiden X12-411605436452-1612
    6Zoebas X12-411317333486-1537
    7BV Alphia X12-211209371499-1284
    8BV Squirrels X12-211119368560-1923

    Poulestanden Forwodians X12-2 ( 4e divisie X12 4D 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Alphia X12-110100066429736720
    2HBV The Jumpers X12-31070357238818414
    3Forwodians X12-210604452498-4612
    4CobraNova X12-310316318516-1987
    5BS Leiden X12-410208390563-1734
    6Sportiff Grasshoppers X12 4 (VR)10118392526-1343
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forwodians X12-2

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    45,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    49,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd