• Forwodians X14 1 BASKETBALL

  • Forwodians X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beelen, WoutTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amsterdam, Aiden vanTeamspeler
    Bienefelt, FemkeTeamspeler
    Blaauwberg, SamTeamspeler
    Bouman, JelaTeamspeler
    Rogaar, RiesTeamspeler
    Star, JesseTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.CobraNova X14-2 - Forwodians X14-1100 - 54
  • Poulestanden Forwodians X14-1 ( 4e divisie X14 4D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forwodians X14-110100090120369820
    2B.O.B. X14-3**1090167427739718
    3Westland Stars X14-11080275339136216
    4BV Juventus X14-110604499567-6812
    5BS Leiden X14-410505448499-5110
    6MSV Basketbal X14 2 (VR)10406388510-1228
    7Green Eagles X14-210406383578-1958
    8Zoebas X14-310406388493-1058
    9BV Oegstgeest X14-210208325605-2804
    10CBV Binnenland V14-210109305851-5462
    11BV Carnisse Sharks X14 1****10208240330-90-4

    Poulestanden Forwodians X14-1 ( 4e divisie X14 4D 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BS Leiden X14-41070357343913414
    2CobraNova X14-21070356746610114
    3Sportiff Grasshoppers X14-110505530525510
    4HBV The Jumpers X14-210505475543-6810
    5BV Leiderdorp X14-110406506522-168
    6Forwodians X14-110208538694-1564
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forwodians X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    53,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd