• Forwodians X14 2 BASKETBALL

  • Forwodians X14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ark, Benjamin van derTeamspeler
    Egmond, Ravi vanTeamspeler
    Ende, Twan van denTeamspeler
    Nobelen, Tom vanTeamspeler
    Ravensbergen, NickTeamspeler
    Schakenbos, CasTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Forwodians X14-2 - Woodpeckers X14-593 - 27
  • Poulestanden Forwodians X14-2 ( 5e divisie X14 5D 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp X14-111100177037639420
    2HBV The Jumpers X14-21190275433242218
    3CobraNova X14-21190272333438918
    4Forwodians X14-2105055024267610
    5Zoebas X14-410307361587-2266
    6Flax Field Fighters X14-2*11308365739-3746
    7BS Leiden X14-511308398728-3306
    8Dunkinn X14-1111010314665-3512

    Poulestanden Forwodians X14-2 ( 5e divisie X14 5D 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Alphia X14-21080260740220516
    2Forwodians X14-21080271831540316
    3BV Oegstgeest X14-110604425433-812
    4BS Leiden X14-510505482600-11810
    5Woodpeckers X14-510208369593-2244
    6Dunkinn X14-110109277535-2582
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Forwodians X14-2

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    71,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    31,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd