Heren 1

training trainer coach
ma (20:45 - 22:00),di (inlooptraining) (19:30-20:45) en wo (20:45-22:00) nog niet bekend nog niet bekend
lidnr naam
D1X4H3F Joshua van 't Veld
D1X4Z64 Jelmer Ammerlaan
D1X5D38 Freek van Kempen
D1X5H0R Jesse Bauman
D1X5M64 Stan Damen
D1X5P3A Martijn van Oers
D1X5Y99 Philip Edelaar
Bankspelers
lidnr naam
D1X5M08 Dylan Hoek
D1X6T8W Vincent Van Duijn
D3X9Z9K Maikel Veerman
datum tijd thuis uit uitslag scheidsrechters tafelaars bardienst chauffeurs
22-09-2018 14:30 Forwodians MSE 1 BS Leiden MSE 4 - Elise Kroon
Joy Terpstra
Roxanne Tortike
Lizzy Persoon
Joshua van 't Veld , ,
29-09-2018 19:00 Forwodians MSE 1 Punch MSE 5 - Yoeri van den Nouland
Milan Smit
Fenne Schuitema
Siri den Boer
Joshua van 't Veld , ,
13-10-2018 19:45 Forwodians MSE 1 BV Alphia MSE 2 - Xander Keus
Hosseen Mansour Baker
Thijs Koelewijn
Guillaume Jacques
Philip Edelaar , ,
20-10-2018 12:00 LUSV Basketbal MSE 3 Forwodians MSE 1 -


, ,
27-10-2018 18:30 Forwodians MSE 1 Den Haag Seagulls MSE 1 - Thijs Koelewijn
Hosseen Mansour Baker
Guillaume Jacques
Sjoerd Warmerdam
Joshua van 't Veld , ,
03-11-2018 17:30 Zoebas MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
10-11-2018 19:30 Forwodians MSE 1 HBV The Jumpers MSE 3 - Thijs Koelewijn
Danny Molenaar
Sjoerd Warmerdam
Xander Keus
Freek van Kempen , ,
24-11-2018 21:15 Lokomotief MSE 4 Forwodians MSE 1 -


, ,
08-12-2018 16:00 Jump MSE 1 Forwodians MSE 1 -


, ,
15-12-2018 13:05 Forwodians MSE 1 BV Oegstgeest MSE 2 - Dennis van de Veen
Ruben Buijserd
Sjoerd Warmerdam
Danny Molenaar
Jesse Bauman , ,
12-01-2019 13:00 BS Leiden MSE 4 Forwodians MSE 1 -


, ,
26-01-2019 20:00 Forwodians MSE 1 Solar systemen-Grasshoppers MSE 3 -


Stan Damen , ,
02-02-2019 18:30 BV Alphia MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
09-02-2019 19:30 Forwodians MSE 1 LUSV Basketbal MSE 3 -


Joshua van 't Veld , ,
16-02-2019 08:30 Den Haag Seagulls MSE 1 Forwodians MSE 1 -


, ,
09-03-2019 19:30 Forwodians MSE 1 Zoebas MSE 2 -


Freek van Kempen , ,
16-03-2019 15:00 HBV The Jumpers MSE 3 Forwodians MSE 1 -


, ,
23-03-2019 19:30 Forwodians MSE 1 Lokomotief MSE 4 -


Jesse Bauman , ,
06-04-2019 19:30 Forwodians MSE 1 Jump MSE 1 -


Freek van Kempen , ,
13-04-2019 08:30 BV Oegstgeest MSE 2 Forwodians MSE 1 -


, ,
20-04-2019 14:30 Punch MSE 5 Forwodians MSE 1 -


, ,
Wedstrijden voor in de agenda