Heren 3

training trainer coach
di (inlooptraining) (19:30-20:45) en do (20:45-22:00) nog niet bekend nog niet bekend
lidnr naam
D1X9N8T Thijs Koelewijn
D1X4G4D Robert Vink
D1X4X02 Dennis van de Veen
D1X5M08 Dylan Hoek
D1X5N23 Xander Keus
D1X6M58 Danny Molenaar
D1X6T0Y Guillaume Jacques
D1X4W4R Hosseen Mansour Baker
D1X5D9E Sjoerd Warmerdam
D1X5B2Z Bradley Ketelaar
Bankspelers
datum tijd thuis uit uitslag scheidsrechters tafelaars bardienst chauffeurs
08-09-2018 12:30 Forwodians MSE 3 DAS MSE 4 -


, ,
23-09-2018 15:30 CobraNova MSE 3 Forwodians MSE 3 -


, ,
06-10-2018 16:00 CBV Binnenland MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
06-10-2018 16:00 CBV Binnenland MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
13-10-2018 18:00 Forwodians MSE 3 BS Leiden MSE 5 - Wout Beelen
Yoeri van den Nouland
Martijn van Oers
Stan Damen
, ,
20-10-2018 14:00 LUSV Basketbal MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
27-10-2018 16:45 Forwodians MSE 3 Novo Stars MSE 1 - Lotte van der Hulst
Joshua van 't Veld
Jelmer Ammerlaan
Jesse Bauman
, ,
03-11-2018 13:45 Klipperstars MSE 2 Forwodians MSE 3 -


, ,
10-11-2018 17:45 Forwodians MSE 3 Westland Stars MSE 4 - Jelmer Ammerlaan
Wout Beelen
Jesse Bauman
Vincent Van Duijn
, ,
25-11-2018 13:00 S.B.U. MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
01-12-2018 18:00 Forwodians MSE 3 BV Oegstgeest MSE 3 - Yoeri van den Nouland
Milan Smit
Vincent Van Duijn
Jesse Ouwehand
, ,
07-12-2018 21:00 EBV Baros MSE 5 Forwodians MSE 3 -


, ,
15-12-2018 16:30 Forwodians MSE 3 Forwodians MSE 2 - Lotte van der Hulst
Teun Blokland
Lottie van de Burgwal
Roos Aartman
, ,
05-01-2019 14:30 DAS MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
12-01-2019 17:45 Forwodians MSE 3 CobraNova MSE 3 -


, ,
26-01-2019 18:15 Forwodians MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 -


, ,
02-02-2019 17:00 BS Leiden MSE 5 Forwodians MSE 3 -


, ,
09-02-2019 17:45 Forwodians MSE 3 LUSV Basketbal MSE 4 -


, ,
16-02-2019 19:30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 3 -


, ,
09-03-2019 17:45 Forwodians MSE 3 Klipperstars MSE 2 -


, ,
16-03-2019 08:30 Westland Stars MSE 4 Forwodians MSE 3 -


, ,
23-03-2019 17:45 Forwodians MSE 3 S.B.U. MSE 4 -


, ,
30-03-2019 08:30 BV Oegstgeest MSE 3 Forwodians MSE 3 -


, ,
06-04-2019 17:45 Forwodians MSE 3 EBV Baros MSE 5 -


, ,
13-04-2019 16:00 Forwodians MSE 2 Forwodians MSE 3 -


, ,
Wedstrijden voor in de agenda