• Schema's

    Hier zijn de trainingsschema's en de wedstrijdindelingen te zien.

    Je kan je basketbalkennis opfrissen door de scheidsrechtershandleiding door te nemen. Ook raadzaam om de competitiehandleiding te lezen.

    Voor het gebruik van het Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) kan deze handleiding geraadpleegd worden.

  • Trainingsschema's

  • Trainingsschema Annet's Basketball Court

  • Wedstrijdtaken

    Geen informatie

  • Bardienst

    Datum

    TijdThuisUitBardienst ouder
    11-02-2023 11:15 Forwodians X12 2 Dunkinn X12 1 Aiden Cornet
    11-02-2023 12:45 Forwodians V14 1 O.S.M. '75 V14 1 Fee Geurts
    18-02-2023 11:15 Forwodians X10 2 Sportiff Grasshoppers X10 3  
    04-03-2023 09:45 Forwodians X12 1 HBV The Jumpers X12 1 Ramsey Agyei Mateu
    04-03-2023 11:15 Forwodians X12 2 Vlaardingen captains X12-2 X12 2 Benjamin van der Ark
    04-03-2023 12:45 Forwodians M16 1 BS Leiden M16 4 Bram Bosdriesz
    04-03-2023 14:30 Forwodians V14 1 Crackerjacks V14 2 Lauren Wouters
    11-03-2023 11:15 Forwodians X10 2 Lokomotief X10 3  
    11-03-2023 12:45 Forwodians V12 1 BV Squirrels V12 1 Vlin van der Zwart
    11-03-2023 14:15 Forwodians M18 1 Klipperstars M18 1 Niels Marijt
    11-03-2023 16:00 Forwodians M20 1 HBV The Jumpers M20 1 Winston Vonk
    18-03-2023 10:15 Forwodians X14 2 Vlaardingen Captains X14 1 Daan Huijts
    18-03-2023 12:00 Forwodians X12 1 MSV Basketbal X12 1 Cayden van der Poel
    18-03-2023 13:30 Forwodians M18 1 Westland Stars M18 2 Joshua van 't Veld
    18-03-2023 15:15 Forwodians M16 1 Zoebas M16 2 Thijs Zwaan
    18-03-2023 17:00 Forwodians M20 1 Sportiff Grasshoppers M20 2 Winston Vonk
    25-03-2023 11:15 Forwodians X12 2 BS Leiden X12 6 James Anthony
    25-03-2023 12:45 Forwodians V12 1 Cady '73 V12 1 Fem de Wit
    25-03-2023 14:15 Forwodians X14 2 Green Eagles X14 2 Sam Blaauwberg
    25-03-2023 16:00 Forwodians V14 1 BC Utrecht Cangeroes V14 1 Kiki van Veldhuizen
    25-03-2023 17:45 Forwodians M18 1 BV Oegstgeest M18 3 Brent van den Berg
    25-03-2023 19:30 Forwodians M20 1 BV Leiderdorp M20 1 Winston Vonk
    01-04-2023 13:00 Forwodians X10 2 BV Leiderdorp X10 2  
    15-04-2023 09:45 Forwodians X10 1 Lokomotief X10 1 Philip Sjaardema
    15-04-2023 11:15 Forwodians X12 1 CobraNova X12 1 Jaivey Thomas
    15-04-2023 12:45 Forwodians X14 2 Cady'73 X14 2 Jeremy Kralt
    15-04-2023 14:30 Forwodians M16 1 Dunkinn M16 1 Jayden Omtzicht
    15-04-2023 16:15 Forwodians M20 1 CobraNova M20 1 Winston Vonk
    15-04-2023 18:00 Forwodians M18 1 Zoebas M18 2 Storm Hof
    22-04-2023 10:00 Forwodians X12 2 BV Alphia X12 1 Boaz de Jong